زون‌های افتتاح پروژه‌‌های مسکن مهر به فوریت‌های پزشکی و پایگاه امداد رسانی مجهز می‌شوند

به  خبرنگار گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، علی اصغر جاودان فر در دیدار با مدیریت اورژانس پردیس با اشاره به اینکه لازمه اسکان پایدار در پروژه های مسکن، استقرار خدمات درمانی  هست تاکید کرد: در شهرهای جدید برای ارتقا کیفیت شهرنشینی،طرح این مباحث از اصول شهرسازی محسوب می شود.

مدیر اجرایی مسکن مهر شهرستان پردیس،توسعه پایدار را از ارکان شهرهای جدید برشمرد و گفت؛ در توسعه پایدار انسان به عنوان شاخص اصلی تلقی میگردد و سایر مولفه ها در راستای همین موضوع به خدمت گرفته می شوند.

مدیر اجرایی مسکن مهر تصریح کرد: اگر بخواهیم توسعه در زمینه های اجتماعی،فرهنگی، اقتصادی را در شهرهای جدید بررسی کنیم نیازمند باز تعریفی از  نقش انسان و شهروند هستیم  تا با تامین زیرساخت ها شهرهای جدید را به مکانی برای رشد و بروز اندیشه های والای انسانی مبدل کنیم.

جاودان فر ادامه داد:  با توجه به ساخت ۸۲ هزار واحد مسکن مهر در شهر پردیس، تلاش برای برخورداری از خدمات بهداشتی در  محلات افتتاح شده، از اهم رویکرد شرکت عمران در مرحله اسکان و بعد از آن خواهد بود.

وی گفت: در راستای خدمتی شایسته به متقاضیان ، رایزنی های خوبی با مجموعه اورژانس شهر پردیس انجام دادیم و مقرر گردید تا در زون های افتتاح و دارای جمعیت، فوریت پزشکی مستقر گردد.

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *