حفظ شأن استادی لازم است، آقای زیباکلام!

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه کیهان طی یادداشتی در کانال تلگرامی‌اش به اظهارنظر صادق زیباکلام واکنش نشان داد که در ادامه می خوانید.

 

جناب زیبا کلام در اینستاگرام خود نوشته:

“اگر صدا و سیما در انحصار یک جناح نبود،نه فضای مجازی این قدر در ایران گسترش پیدا می کرد و نه صفحه اینستاگرام یک استاد دانشگاه!؟ که خیلی وقتها آدرس منزلش را گم می کند در کمتر از دوسال به نیم میلیون عضو می رسید”

برخی می گویند حرف‌های ایشان ارزش پاسخگویی ندارد-شاید هم بی ربط نمی گویند- من هم جوابم به حرفهاش نیست بلکه برای دفاع از شانی است که خودش در مطلب بالا ذکر کرده:”استاد دانشگاه”.ما وظیفه داریم از شان اساتیدمان دفاع کنیم و آنان که عوضی استاد شدند را شفاف کنیم.مطلب ایشان و منطق حاکم به دالایل ذیل دون شان یک استاد است”

اول: اینکه ایشان در همین چند ماه اخیر شخصا چندین بار در سیما بوده اندو بدترین حرفها را هم زده و پخش هم شده است.

دوم: اینکه حرف‌های ایشان صرفا سیاسی است و تحقیقات نشان می دهد حداکثر ۲۱درصد ایرانی ها در شبکه های اجتماعی مسائل سیاسی را تعقیب می کنند.
سوم: اگرتعداد فالوورهای اینستاگرام ملاک حمله به صدا و سیماست، تتلو۴میلیون و بهنوش بختیاری۵ میلیون فالوور دارند و زیبا کلام در این باره باید برای ایشان شاگردی کند. اونها کمتر از زیبا کلام در صدا و سیما هستند.

چهارم: بعضی پیج ها ی اینستاگرام که حتی مطلب ندارند و صرفا یک عکس گذاشته می شود و خود فرد هم در بارگذاری نقشی ندارد-مثل حاج قاسم سلیمانی- بیشتر از زیبا کلام فالوور دارد آیا مشکل از صدا وسیماست؟

پنجم: شاذ گویی موجب کنجکاوی است. وقتی از اسرائیل دفاع کنی، از آمریکا تعریف و آن را در همه زمینه ها تبرئه نمایید، راهپیمایی اربعین را نقد کنی،با موشکهای دفاعی مخالف باشید و کلا شاخص حرف زدن مخالفت با نظام باشد، تعقیب پیج توسط ۵۰۰ هزار نفر حزب الهی، ضد انقلاب، اصلاح طلب و از همه مهمتر اهل تفریح و سرگرمی طبیعی است.پستهای ذیل مطلب ایشان تجزیه و ترکیب مخاطبان را نشان می دهد.شکلک های خنده را ملاحظه کنید

ششم: برخی از تعقیب‌کنندگان ایشان با همین نگاه که ایشان در ترازی است که آدرس منزلش را هم گم می کند ،صرفا با ایشان بودن را نوعی سرگرمی و تفریح و خنده می دانند. با عرض پوش از ایشان استفاده دلقکی می کنند و خنده بازاری دارند.شاید اینجا حق با ایشان باشد که برنامه های شاد و خندوانه های سیما کم است و بخشی از جوانان با تعقیب ایشان آن خلا را جبران می کنند.

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *