مشکل از سازندگان مستند قائم مقام نیست

به گزارش خبرنگار گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان طی یادداشتی در کانال تلگرامی‌اش درباره مستند قائم مقام که به زندگی سیاسی آیت‌الله منتظری می‌پردازد، نوشت: به عنوان کسی که مستند قائم مقام را دیده ام و نسبت به مسائل مطروحه در آن از قبل هم اشراف نسبی داشته ام ،یک مساله را خوب درک می کنم.

 اصلاح طلبان عموما نسبت به آن ساکت یا آن را نقد کردند.اپوزیسیون داخل و خارج نیز نادیده آن را رد می کنند. این نگرش دو منشاء دارد. اول پذیرش آسیب های ایت الله را نوعی شکست و باخت و تولید حقانیت برای نظام می دانند .دوم با مستند مشکلی ندارند اما نسبت به سازندگان احساس ناهمسویی و غیریت دارند و سوظن‌شان نسبت به نیت سازندگان به صورت وارونه خودنمایی می نماید.

آنچه برای این جماعت تلخ می نماید سوگیری یا نیت سازندگان نیست. آنچه جایی برای دفاع از آیت الله باقی نمی گذارد تکانه های شدیدی است که بیننده ی مستند از مواجهه امام با آیت الله منتظری متوجه می شود. برخورد امام آنقدر صریح و قاطع است که سازندگان با هیچ هنری نمی توانند از آن بالاتر روند. اما چون کسی جسارت ورود به تصمیم و برخورد امام را ندارد با وارونه سازی تلخ کامی خود ، منفعلانه سازندگان را می نوازند.

 

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *