فرقی میان آشوبگران و داعشیان نیست/ مردم از این آزمون بزرگ هم سرافراز بیرون آمدند اینک نوبت مسئولان است‌

به گزارش خبرنگار گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، زهرا کاوه فرزند شهید محمود کاوه از فرماندهان جنگ در صفحه اینستاگرامش نوشت: اعتراضات ناشی از مشکلات معیشتی که تبدیل به شهرآشوب و اغتشاش در کشور شده بود فروکش کرد و در این خصوص سه نکته، قابل تامل و تدَبر است:

۱)اعتراض به وضعیت بی سابقه مضایقِ معیشتی حق مردم است. فراوانند بغضهای در گلو فروخورده پدرانی که شاهد سوء تغذیه فرزندان خویشند. تفریح و رفاه و نشاط و آسایش و آرامش پیشکش!

۲)قشر مُعسِر و محروم جامعه برای معیشتش فریاد زد و قشر موسر(مرفه) ،سلطنت طلب، عافیت طلب، که نوکران و اَجامِر جریانِ آمریکایی،صهیونیستی ،سعودی هستند فریادهای محرومان را مصادره و خودخواهانه در صدد تقابلِ محرومان و نظام بودند. فرقی میانِ آشوبگران و داعشیان نیست. آشوبگران در صدد جاده صاف کردن برای رژه داعشیان در تهران بودند.

۳)در فتنه اخیر محرومان و مستضعفان، دوراندیشانه و بزرگ منشانه متوجه سوء استفاده دشمنان شدند و راه خویش را از اغتشاش گران جدا کردند و از حق اعتراضِ مشروعِ خویش نسبت به سوء مدیریتها و فسادهای دولتهای پی در پی گذشتند. پاداشِ چنین مردم با عظمتی فقط با عمل مجاهدانه در خدمت رسانیِ شب و روز برای رفع کاستیها قابل جبران است.

مردم باز هم در این آزمونِ بزرگ سرافراز بیرون آمدند .اینک نوبت مسولان است‌….

 

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *